Eşle Ayakkabı


1974 yılında başlayan ayakkabıcılık yolculuğumuz, bugün Eşle Ayakkabı markasıyla zirveye taşınmış durumda. Karaca Grup bünyesinde, zanaatkarlık ve kaliteyi bir araya getirerek sektörde önemli bir konuma ulaştık. 2003 yılında, Çanakkale'nin kalbinde doğan Eşle markamızla, müşterilerimize daha geniş bir yelpazede hizmet vermeye başladık.Misyonumuz, değerli müşterilerimizin her adımında yanlarında olmak. Bu amaçla, her zevke ve ihtiyaca hitap eden geniş ve çeşitli ürün yelpazemizi sürekli güncelliyoruz. Sosyal yaşamdan iş hayatına, özel günlerden günlük kullanıma kadar her an için ideal ayakkabıları sunuyoruz. Kaliteli malzemeler ve üstün işçilik ile üretilen ürünlerimiz, şıklığı ve rahatlığı bir arada sunuyor.
 

www.esleayakkabi.com üzerinden ve mağazalarımızda, el emeği göz nuru atölye ürünlerimizle beraber, uluslararası sektörlerde karşılaştığınız prestijli modelleri bulabilirsiniz. Her biri, modern tasarımlarla geleneksel el işçiliğinin eşsiz birleşimini yansıtır. Ayrıca, özel tasarım ayakkabılarımızla müşterilerimizin kişisel tarzlarını yansıtmalarına olanak tanıyoruz.
 

2010-2013 yılları arasında Körfez bölgesinde gerçekleştirdiğimiz tanıtım çalışmaları, "Edremit Eşle" mağazamızın açılmasına öncülük etti. Bu adım, bölgedeki müşteri tabanımızı genişletmemize ve Eşle markasını daha da tanınır hale getirmemize yardımcı oldu. Şu anda Çanakkale merkezinde ve Burda17 AVM'de bulunan mağazalarımızla, kalite ve zarafeti müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz.
 

Eşle Ayakkabı, sadece bir marka değil, aynı zamanda bir yaşam tarzıdır. Her bir ayakkabımız, taşıdığı özgün tasarım ve kalite ile müşterilerimizin hayatına değer katıyor. Gelecekte de, yenilikçi ve öncü bir marka olarak ayakkabı sektöründeki yerimizi sağlamlaştırmayı ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.
 

Eşle Ayakkabı, her adımda yanınızda.

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR