KARGO VE İADE:

1- Hazırlık Süresi: Eşle’den sipariş edilen ürünlerin hazırlık süresi 1-2 iş günüdür.Resmi tatil günlerinde sevkiyat yapılamamaktadır. Süre stok durumuna bağlı olarak uzayabilir.

2- Kargoya Teslim: Hazırlık süresinin ardından siparişiniz size ulaştırılmak üzere kargoya verilir.

3- Kargo Takip Numarası: Hazırlık aşaması biten ürün ya da ürünlerinizin kargo takip numarası üye olurken verdiğiniz e-posta adresinize iletilir. Dilerseniz takip numaranı için whatsapp üzerinden de bizimle iletişim kurabilirsiniz.

4- Teslimatı Geciktiren Durumlar Hakkında Bilgi:

* Türkiye genelinde ürünün teslim edileceği adresin uzaklığı ve kargo şirketinin bölgeyi ziyaret sıklığı teslimat gününü etkileyebilir, sipariş teslimi gecikebilir. 

* Siparişin teslim edileceği bölgedeki olumsuz hava ve ulaşım koşulları, ürünün teslimini geciktirebilir.

* Yılbaşı, bayram ve özel günlere denk gelen zaman dilimlerinde her zaman kargo tesliminde belli bir yoğunluk yaşanır. Bu özel günlere denk gelen siparişlerde, teslimat gecikebilir.

5- Hafta Sonu ve Resmi Tatiller: Pazar ve resmi tatil günlerinde verdiğiniz siparişler, takip eden ilk iş gününde işleme alınır.

6- Çalışılan Kargo Şirketi: Eşle, Mng Kargo ile çalışmaktadır.

7- Kargo Ücreti: 500 ₺ altı siparişlerde kargo ücreti ALICI'ya aittir. 

8- Bilgilendirme: Siparişiniz kargoya verildiği zaman, üye olurken verdiğiniz e-posta adresinize bilgilendirme mail'i yollanır.

9- Sipariş Teslimi: Siparişinizi ancak siz teslim alabilirsiniz. Ancak adreste, sizin teslimatınızı alacak başka biri varsa, bu bilgiyi siparişi oluştururken mutlaka belirtiniz. Belirtmediğiniz taktirde, siparişiniz başkasına teslim edilmez.

10- Adres Değişikliği: Sipariş oluşturduktan sonra teslim adresini değiştirmemeniz gerekir. Aksi halde siparişiniz önce Eşle ‘ye geri döner, sonra sizin belirlediğiniz yeni adrese yönelik teslim süreci en başından başlar.

11- Sipariş Ulaşmazsa: Siparişleriniz sizin belirlemiş olduğunuz adrese teslim edilir. Adresinizde bulunmazsanız ya da sizin dışınızda siparişinizi teslim alacak kişiyi belirlemediyseniz, Mng Kargo görevlisi, paketinizi en yakın Mng Kargo şubesinden alabileceğinizi belirten bir not bırakır. Paketi, belirtilen Mng Kargo şubesinden en geç iki gün içinde teslim almanız gerekir.

12- İade: Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde ürün zarar görmemişse ve kullanılmamış ise koşulsuz iade etme hakkına sahipsiniz.. Mng kargo ile ile ürünü herhangi bir kargo ücreti ödemeden "Karaca Grup Ayakkabı" adına sipariş fişiniz de/faturanız da yazan adrese gönderebilirsiniz. İade onaylandığında; gönderdiğiniz iade kargo tutarı, sipariş tutarınızdan kesilerek tarafınıza geri ödeme yapılacaktır. İade geri ödemeleri 7-10 iş günü içerisinde yapılmaktadır. Kapıda ödeme ile oluşturulan siparişlerin geri ödemesi için Iban bilginizi paylaşmanız gerekmektedir. İade işlemlerinde kargo bedeli ALICI' dan tahsil edilir.

13- Değişim: Satın almış olduğunuz ürünleri zarar görmediği takdirde farklı bir numara ile yada model ile değiştirebilirsiniz. Değişim işlemlerinde kargo ücreti 32 ₺ olup bu tutar değişimi gerçekleştirmiş olduğunuz ürün bedeline yansıtılıp tarafınıza faturalandırılacaktır. Değişim işlemlerinde kargo bedeli ALICI' ya aittir.

13- Kapıda Ödeme: Siparişlerinizi kapıda ödeme seçeneği ile nakit veya kredi kartı ile ödemeyi seçip oluşturabilirsiniz. Kapıda ödeme tutarı mng kargo tarafından siparişinizin teslimi sırasında sizden tahsil edilecektir. Mng kargo bu işlem için sizden 32₺ hizmet bedeli tahsil edecektir. Siparişinizi oluştururken ödeme ekranında kapıda ödeme seçeneğini seçtiğiniz zaman bu tutar faturanıza eklenecektir. Üye paneliniz üzerinden siparişlerim ekranında fatura detaylarını inceleyebilirsiniz. Faturanızın üzerinde yazan toplam tutardan başka bir ücret ödemeyeceksiniz yada ekstra olarak sipariş toplamınızdan hariç kargo görevlisine 32₺ ödeme yapmayınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR