ÖDEME SEÇENEKLERİ

Web sitemizde kredi kartı işlemi için her aşamanız güvenlik altına alınmıştır. Site-Ziyaretçi Haberleşme Güvenliği Sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 128 bit SSL standartında gerçekleşmektedir. Söz konusu haberleşme standardı yoğun ziyaretçi trafiğine sahip sitelerde dahi güvenle kullanılan niteliktedir.

Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşu belirtmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde tarayıcınızda kilit işareti de yer almaktadır. Site-Banka Haberleşme Güvenliği Kredi kartı bilgilerinin siteden bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik, banka'nın sunmuş olduğu maksimum güvenlik ile gerçekleşmektedir. Söz konusu güvenliğin çok sayıda bileşenin yanında, CVV2/CVC2 kodu da çalıntı kart veya kart bilgileri ile alışverişe karşı önlem olarak web sitemizde kullanılmaktadır.

Site içi Veri Güvenliği güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis esen banka haricinde hiç bir kişi, kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşılması mümkün değildir. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. gerçekleşen online işlemin sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine tarafımızdan dahi erişilmesi asla mümkün değildir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR